Ullmann Cukrovinky - Velkoobchod, maloobchod, Olomouc

O MNĚ

Přes 20 let zkušeností s prodejem a dobré vztahy s prodejci, co víc říct...

Rokem 2003 to vše začalo
Velkoobchodním prodejem cukrovinek se zabývám od roku 2003, či-li v letošním roce 2018 již 15-tým rokem.

Předtím jsem sbíral zkušenosti u velkých (nejen) potravinářských firem právě v oblasti distribuce. Tato dlouholetá a velmi dobrá spolupráce s mnoha zákazníky mně naučila jak mít záruku kvalitního servisu a spokojenost obchodních partnerů.

Kvalita a dobrá chuť
Dnes nabízím velmi široký sortiment cukrovinek od předních světových, ale i českých a slovenských výrobců, s důrazem v první řadě na kvalitu a chuť  a pak i cenu (s porovnáním např. s řetězci). Je pochopitelné, že cena, obzvlášť  v dnešní nelehké době, je pro řadu lidí prioritní, ale prodávat nekvalitní, chuťově nedobré, "hlavně levné" zboží, z kterých se stanou „ležáky“, nemá význam ani pro mně, ale ani to nepřinese zisk a radost samotnému obchodníkovi.

Jen dobré věci za rozumnou cenu jsou zárukou dobré rychloobrátkové prodejnosti a zboží je pak možné opět v cca dvoutýdenních frekvencích na prodejních místech pravidelně doplňovat.

Zahraniční zboží je do ČR importováno českými dovozci, kteří mají výhradní zastoupení výrobců z celého světa a distribuováno dál do maloobchodní sítě výhradně prostřednictvím smluvních velkoobchodů. Tímto je nejen zaručeno, že všechno zboží splňuje všechny předpisy a normy nejen pro ČR, ale i pro ostatní země, a je skladováno a distribuováno profesionálně dle parametrů, ale zároveň je i garantovaná dobrá cena, když je zboží přímo od dovozců (stejně jako například velké řetězce).


Vedle lízátek, mnoha druhů želé, pendreků, bonbonů, různých druhů lipa a komprimátů, žvýkaček, oplatků a sušenek nabízím i slaný sortiment – pražené kukuřice, brambůrky, krekry atd. Vše vždy v několika příchutích.
Dále pak stále více prodávané cibulové kroužky, hračky s cukrovinkou. Nesmíme opomenout sezónní zboží – Velikonoce, Vánoce, Valentýn, Mikuláš a zboží na koupaliště, kempy, svatby, dětské oslavy a karnevaly...

A ještě něco na víc...
• Jako další servis zákazníkům poskytuji zdarma např. sáčky a jiný obalový materiál k nebaleným druhům cukrovinek.
• Možnost vrácení nebo výměny zboží bez udání důvodu.
• Možnost zboží do komise při různých jednorázových akcích – dětských dnech, sportovních aj. tématicky zaměřených akcí, kdy nelze odhadnout úplné vyprodání zboží.
• Dodání dalšího různého sortimentu na tyto akce, nejen z oblasti potravin a gastronomie.

Kam mohu cukrovinky přívést ?
Z kapacitních důvodů působím převážně v okresech Šumperk, Olomouc, Přerov, Prostějov, Vyškov, Brno a okolí. Rozvoz je vždy ve stejný den v týdnu, přibližně ve stejnou hodinu – každý den jeden směr.


Jak je to s platbou
Vše záleží na domluvě. Spokojenost obou stran je záruka dobré spolupráce. Jakmile přijedu a zákazník si vybere zboží vystavím na místě fakturu. Zákazník po dohodě platí buďto:
• ihned v hotovosti, což je nejpraktičtější a nejjednodušší řešení.
• převodem na účet
• nebo hotově při další návštěvě oproti příjmovému dokladu k faktuře

Samozřejmostí je nyní Elektronická evidence tržeb EET.
Jsem plátce DPH.


Jaromír Ullmann - cukrovinky, Olomouc, Tel.: +420 774 646 548
Lízátka Žvýkačky Želatinové pendreky a pásky Želatina - dózy Želatina - balená Spreje, rollery, gely Hračky s cukrovinkou Lipo Jedlý papír Čokoládové dezerty Čokolády, čokoládové mince Oříškové krémy Ovocné karamely, bonbony Dražé a dropsy Zlomové výrobky - Candy Plus Oplatky, sušenky Velké želatinové pendreky - plněné JIPO lázeňské oplatky SLANÉ ZBOŽÍ OSTATNÍ
PRO ZÁKAZNÍKY O MNĚ KONTAKT